• DOPE D.O.D.

  LETOS NA KEMPU!

 • REVIRE

  LETOS NA KEMPU!

 • VNM

  LETOS NA KEMPU!

 • YELAWOLF

  LETOS NA KEMPU!

 • Sodoma Gomora

  LETOS NA KEMPU!

 • HOPSIN

  LETOS NA KEMPU!

Už máš sbaleno?

Zbývá do HHKempu, máš už VSTUPENKY?

Kdo se na tebe přijede podívat

Dope D.O.D.

Kladiva, řemdih, palcáty a palice. Toto vše je sound, který tahle kapela přináší. Tahle trojice má na kontě celkem tři alba a letos dvě EP. Jejich shows způsobují chaos spojený s adrenalinem. Jejich hudební styl je kouskem mnoha žánrů jako je dubstep, grime, hardcore rap. Na HHK již paniku způsobili v roce 2012 a letos jsou připraveni dát to znova.

Trapazoid

What happened

Ridiculous Pt.2

Hopsin

Dvanáct let na scéně a pět alb na kontě. Charakteristický znak tohoto týpka jsou bílé čočky. Hopsin aka student z XXL Freshman Class roku 2012. Je to ten, který dissí koho může na potkání. Od Lil Johna, přes Tylera až po Lil Wayna. Je to ten, co má na YouTube svůj seriál „Illmind Of Hopsin“, který sleduje několik miliónů lidí.  

Hop Is Back

Sag My Pants

How You Like Me Now ft. Swizzz

Sodoma Gomora

Sodoma Gomora je crew, která reprezentuje horrorcore rap a na české scéně se pohybuje od roku 2006. Od té doby by si s pikantnostmi v klipech mohla podat ruce s Necrem, který jimi taky nijak nešetří. Jejich vystoupení jsou vždy zážitkem a na Kempu to nebude výjimka. Poslední deska „Ostatky svatého jidáše“ je kompilace toho nejzvrhlejšího materiálu z trezoru Sodomy Gomory.

Insane Insane

Zasraný Vánoce

Ta Holka v Mym Sklepě

Kontrafakt

The most legendary crew, co funguje od roku 2003 a na kontě má úspěch za úspěchem. KF má live shows jako žádná jiná slovenská kapela. Na letošní rok Rytmus plánuje další desku. Nově rozjetý projekt Podzemgang sklízí ovace a zástavba fanoušků se čím dál prohlubuje. Vždyť každý přece ví, že KF jsou dávno za vodou.

Stokujeme Vonku

V Mojom Svete feat. Separ, Ektor

JBMNT

Yelawolf

 Původem z Alabamy s jižanským přízvukem a kérkama, kam oko jen dohlédne, je Yelawolf jedinečný. Rapu se věnuje 12 let a za tu dobu double time, tripple time, off beat nebo half time není pro tohoto týpka žádný problém. Poslední deska „Love story“, na které se podílel i jeho parťák Eminem, se nese v duchu country, ale i tak ničí. Na Kempu bude Yela poprvé, a bude to massive.

Till It’s Gone

Daddy's Lambo

Pop The Trunk

VNM

Tento zástupce polské hip hopové scény, člen snad nejznámějšího labelu Prosto, má mezi fans velikou oblibu. Jeho hra se slovy, hledání různých hudebních způsobů, jak svoje texty obohatit, se stala velmi populární. Na kontě má čtyři desky a několik ocenění. Polští fans dokázali vždy ocenit kvalitu, a tou VNM nezaostává.

Obiecaj mi

Linie

Druga

Reverie

Toto není žádná křehká květinka, ale pořádná holka od rány. Je to holka, co se nebojí vyslovit vlastní názor a nebere si servítky. Reverie je představitelkou LA underground rapu, co plive rýmy jak ďáblův oheň. Tato 23 letá rapperka se na scéně nepohybuje tak dlouho, ale o respekt si říkají jak její kérky, tak její live shows.

Give It Time

While I'm Still Here

Always Down

Joey Bada$$

Rodákovi z Brooklynu, šéfovi crew Pro Era, který momentálně šéfuje také new yorkskému trůnu je ten, stačily tři mixtapy k tomu, aby pohnul rapovým světem a dostal se na vrchol. Desku B4.DA.$$ vydal v den svých 20 narozenin. Stal se vedoucím třídy XXL Freshman Class of 2013 a zároveň byl nominován na BED Awards v kategorii „Rockie of the year“. A jeho styl? Nic jiného, než 90 léta, boombap, syrovost, tvrdost.

95 Til Infinity

"Christ Conscious"

"Like Me" ft. BJ the Chicago Kid

PRHYME

Royce Da 5´9 a DJ Premier. Lídr super crew Slaughterhouse a má flow i formu jako nikdy, a legenda, co má za gramcema prsty ze zlata. Dle serveru HipHopDx je jejich společné album Phryme deskou roku. Jedná se o devět pecek strikce, přísnosti a mohutnosti. Je to óda pro ty, co vyrostli na boombapu. 

You Should Know ft. Dwele, DJ Premier, Royce Da 5'9

Courtesy ft. DJ Premier, Royce Da 5'9

BOOM ft. DJ Premier

HDBEENDOPE

Hdbeendope aka HD je nová krev z Brooklynu. Tenhle 20letý teenager to seká jako třicátník v nejlepších letech. Na scéně se nepohybuje moc dlouho, ale kluby vyprodával už v době, kdy mu na baru prodali jen colu. Jeho styl je načichlý devadesátkovým nádechem. Několik mixtapů na kontě, album v přípravě, to je momentální forma HD.  

Rhymin

Put It On

Two P's

Ghostface Killah & Raekwon

Wu-Tang sága pokračuje. Ghostface Killah aka Tony Stark, na kontě osm alb, z toho tři vydané za posledního půl roku. Killah to řeže jak v této partě nikdo, a opravdu nemá konkurenci. Jeho parťák Raekwon ale nezaostává. Dle serveru About.com patří do Top 50 MC‘s všech dob a podle MTV dokonce do TOP 10. Na kempu to bude pro oba premiéra, a v ten den logo Wu-Tang opět vysvitne k nebi. 

Dope D.O.D.

Hopsin

Sodoma Gomora

Kontrafakt

Yelawolf

VNM

Reverie

Joey Bada$$

PRHYME

HDBEENDOPE

Ghostface Killah & Raekwon

Kolik dáš za vstup

VIP VSTUPENKA 2 500 Kč

VSTUPENKA 1 500 Kč

samostatné odbavení a samostatný vstup do areálu vstup do areálu
žádné další poplatky za stanování, sprchy a podobně party hard
pevné toalety se splachováním, pevné sprchy s teplou vodou nejlepší koncert od lidí jako Joey Badass, Hopsin,
volný vstup do VIP stanu hned vedle hlavního pódia Yela Wolf, Mobb Deep a další
volný vstup na terasy vedle hlavního pódia
projekce live streamu z main stage, možnost potkat se s interprety
samostatný bar
KOUPIT! KOUPIT!